Kierowca C+E

Region: Europa

Wynagrodzenie: 2000 Euro

Opis stanowiska:

Kierowca C+E / Europa / Głównie Niemcy, Austria, Włochy

Oferujemy pracę bezpośrednio u duñskiego pracodawcy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca C+E
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz, motywacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres job@rainer.dk
lub o kontakt telefoniczny +48 730 205 755

Driver Class C+E

Region: Europe

Salary: 2000 Euro

Job Description:

Driver C+E / Europe/ Most of the time Germany, Austria, Italy

We offer direct  job contract with Danish employer

Requirements:

  • Experience as Class C+E  driver
  • Ability to communicate in English or/and German
  • Strong motivation, ability to immediate start

If you are interested please apply to job@rainer.dk  or contact   phone +48 730 205 755

Rainer.dk S.M.B.A.

Røde Mellemvej 106
2300 København S
CVR: DK 32 26 03 57
Salgsafdelingen: +45 22 30 42 58
E-mail: vikar@rainer.dk

RAINER

Księcia Bogusława X 45/8
70-440 Szczecin
NIP: PL 852 243 64 85
CVR: DK 12 33 41 25
Rekruttering: +48 91 43 37 087
E-mail: job@rainer.dk